Sitemizde 47 Kategoriye 28989 Tarif Eklenmiştir, 87574 adet yorum bulunmaktadır.

Kahvaltı Tabağı (Çocuklar İçin) Tarifi

Kahvaltı Tabağı (Çocuklar İçin) Tarifi


Tarifi Bizimle Paylaşan – Tarif Dergisi – Teşekkürler


Yemek Tarifleri

Kahvaltı Tabağı (Çocuklar İçin) Tarifi İçin Malzemeler

  • 1 adet tost ekmeği
  • Kaşar peyniri
  • Salam
  • Nutella
  • Damla çikolata

Kahvaltı Tabağı (Çocuklar İçin) Tarifi YapılışıSelamlar☺ Minikler için harika bir tabak daha hazırlayalım mı? Yeğenimle mutfağa girdim ve bana yardım etmesini istedim. Birlikte bu tabağı hazırladık. Görüntü çok hoşuna gitti. O kadar beğendi ki saatlerce tabağı, bu benim arkadaşım diyerek yanından ayırmadı. Bi ara tabağa makarna yedirmeye çalıştığını bile gördüm? Neyse haydi başlayalım☺Salam oval şekilde kesilir. Kulaklar için; kaşar peynirinden 2 eşit dikdörtgenler kesilir. (Patates dilimleyici ile kesebilirsiniz. Eğer yoksa bıçakla peynire dalgalı bir görüntü verebilirsiniz) Yine kaşar peynirden, gözler için 2 eşit küçük oval parça kesilir. Nutella, yağlı kağıttan yapılmış külahın içine alınır. Külahın ucu çok az kesilir.Tost ekmeğin ortasına, nutella ile burun ve ağız yapılır. Salam ekmeğin üst köşesine yerleştirilir. Kulakları 2 üst köşeye yerleştirilir.
Gözlerin teki salamın üzerine, öteki göz ise yanına yerleştirilir. 2 adet hamla çikolata gözlerin üzerine yerleştirilir. Ekmek servis tabağına alınır.
Minikler afiyetle yesin :)) kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi0 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi1 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi2 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi3 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi4 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi5 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi6 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi7 kahvalti-tabagi-cocuklar-icin-tarifi8
Nefis Tarifler


Umuyoruz ki Kahvaltı Tabağı (Çocuklar İçin) Tarifini Beğenmişsinizdir.


>>> Facebook Sayfamız
>>> Php Eğitimleri
>>> Van Haber
>>> Soft Sasa Yazılım Hizmetleri
>>> Ücretsiz Firma Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir